BNP Paribas Kredyt samochodowy

W zgodnej opinii wielu analityków kredyt samochodowy BNP Paribas jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań dostępnych aktualnie na polskim rynku.

Można go zaciągać bez względu na to, czy interesują nas samochody nowe, czy też pojazdy używane, jeżeli zaś wiek kupowanego samochodu nie przekracza trzech lat, a klient banku zdecyduje się na dodatkowe ubezpieczenie – oprocentowanie stałe wynosi tylko 7.9 procent w skali roku.

Pozytywne opinie kredyt BNP Paribas zbiera również dlatego, że zaliczany jest do najbardziej elastycznych rozwiązań dostępnych na polskim rynku. Klient może spłacić go wcześniej, jeżeli tylko będzie dysponował odpowiednimi środkami finansowymi, może jednak również rozłożyć okres spłaty aż na 8 lat, co w istotny sposób ułatwia planowanie domowego budżetu. Osoby, które są zainteresowane uzyskaniem wspomnianego kredytu mogą odwiedzić jedna z placówek banku, możliwe jest jednak również złożenie stosownego wniosku przez Internet, co zapewnia błyskawiczny kontakt telefoniczny ze strony pracownika banku. Kredyt samochodowy BNP Paribas to zatem rozwiązanie, które nie może nie przypaść do gustu osobom ceniącym sobie przejrzyste zasady i oszczędność czasu.

[php]readfile (‚http://online.banki-kredyty.pl/d/export/offer_table.php?params=distributor,375,type,8,o,v,encoding,utf8,offerer,27,new_window,1’, true);[/php]

A jakie są Wasze opinie o kredycie w BNP Paribas?

One comment

  1. pytanie o bnp pisze:

    Niby jest najtańszy kredyt samochodowy na rynku, oprocentowanie poniżej 10%. A jakie są wasze opinie o kredycie w BNP Paribas?
    Nie ma żadnych kruczków i ukrytych haczyków w tej ofercie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *