Credit Agricole Kredyt samochodowy

Francuski bank Credit Agricole stosunkowo niedawno rozpoczął zabieganie o uznanie na polskim rynku, nie sposób przy tym nie zgodzić się z opiniami osób przeświadczonych o tym, że robi to naprawdę dobrze. Za szczególnie atrakcyjny można uznać miedzy innymi kredyt samochodowy Credit Agricole, opinie wyrażane przez ekonomistów sugerują bowiem, że jest to jedno z najbardziej interesujących rozwiązań, z jakimi mamy obecnie do czynienia.

[php]readfile(‚http://online.banki-kredyty.pl/d/export/offer_table.php?params=distributor,375,type,8,o,v,encoding,utf8,offerer,18,new_window,1’, true);[/php]

Kredyt samochodowy Credit Agricole może być przeznaczony na zakup dowolnego samochodu, możemy więc wejść dzięki niemu w posiadanie pojazdu, który naprawdę się nam podoba, a nie takiego, który spełnia surowe reguły ustalane przez bank. Co więcej, spłata kredytu może trwać nawet do 10 lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie z dużą swobodą planować i inne wydatki.

Kredyt można uzyskać nawet wówczas, gdy nie dysponuje się wkładem własnym, sama decyzja może być zaś wydana w ciągu godziny, co pozwala na zakup samochodu na promocyjnych warunkach nawet wówczas, gdy skorzystanie z atrakcyjnej oferty wymaga od nas zdecydowania. Ratę kredytu mozna sobie wyliczyć wykorzystując nasz kalkulator kredytu. Okazuje się przy tym, że istnieje możliwość obniżenia kosztów kredytu – Credit Agricole namawia bowiem w tym celu do założenia konta osobistego w swoim banku.

2 komentarze

 1. ca pisze:

  Witam. Czy to dobry pomysł branie kredytu na samochód w tym francuskim banku? Jakie macie o CA opinie? Rata kredytu samochodowego jest jedną z najniższych. Dawny Lukas Bank nigdy mnie nie zawiodł

 2. wściekły pisze:

  Ku przestrodze innych.
  Konto w Państwa banku posiadam od 1999r. ale to jak zostałem potraktowany w dniu 03.12.2012r przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Około godziny 16:00 podjechałem na stację paliw „BP” gdzie zatankowałem 40L paliwa na sumę 230 pln. I jakie było moje zdumienie że pomimo posiadanych środków na koncie nie mogłem zapłacić kartą płatniczą za zatankowane paliwo. Kierownik stacji potraktował mnie jak przestępcę i wezwał policję. WSTYD oraz stres i nerwy jakiego doświadczyłem podczas tłumaczenia się że nie jestem PRZESTĘPCĄ który chce wyłudzić paliwo i że nie mam pojęcia co się stało bo posiadam środki na koncie nie życzę najgorszemu wrogowi. Dopiero po kontakcie telefonicznym (rozmowa trwała 11minut i 21 sekund co naraziło mnie na dodatkowe koszty)z bankiem dowiedziałem się że bank bez mojej wiedzy ograniczył MI czyli WŁAŚCICIELOWI konta dostęp do własnych środków o czym nie raczył mnie poinformować, ale smsy reklamujące usługi banku na które nigdy nie wyraziłem zgody przysyła z „uporem maniaka” po trzy w miesiącu. W eskorcie policji jak przestępca zostałem dowieziony do banku w celu wypłacenia własnych pieniędzy. Chciałbym żeby ta osoba która bez mojej wiedzy i zgody ograniczyła mi dostęp do własnych środków została potraktowana w ten sam sposób. To nie jest pierwsza sytuacja w której ze strony banku zostałem potraktowany jak „zło konieczne”.
  W czerwcu tego roku po raz kolejny zostałem bez środków płatniczych bo moja stara karta straciła ważność zaś nowa karta płatnicza „wyparowała” zamiast zostać wysłana pod adres do korespondencji który został podany pracownikowi w placówce przy ul. 28 czerwca 1956r. w Poznaniu. Pan zarzekał się że karta na pewno zostanie wysłana pod wskazany adres. Jak się łatwo domyśleć tak się nie stało. Znowu zostałem ZMUSZONY udać się do banku celem POSZUKIWANIA GDZIE JEST MOJA KARTA I DLACZEGO DO MNIE NIE DOTARŁA. Jak się okazało WINA jak zwykle leżała po stronie banku(bo pracownik wspomnianej wcześniej placówki nie wykonał wszystkich czynności i nie zmienił danych w zakładce obsługi kart).
  Wielokrotnie przy próbach dokonania transakcji płatniczych przez stronę internetową wyskakiwał „błąd” który uniemożliwiał dokończenie operacji. W przypadkach kiedy łączyłem się za pomocą „pakietowej transmisji danych” narażało mnie to na dodatkowe koszty na co bank pozostawał głuchy.
  Jeszcze innym razem o tym że miedzy godziną 00:00 – 01:00 jest księgowanie w banku transakcji i w tym czasie nie można dokonać żadnych płatności kartą dowiedziałem się również na stacji paliw po zatankowaniu do pełna. Moje szczęcie że wtedy pracownica była bardziej wyrozumiała i wyraziła zgodę na dowiezienie gotówki w ciągu dnia.
  Czy tak ma wyglądać funkcjonowanie nowoczesnego banku?
  Dla mnie sytuacje które mnie spotkały są nie do pomyślenia. Przez to jak jestem traktowany w „Credit Agricole” wszystkim znajomym będę odradzał ten bank.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *