Getin Bank Kredyt Samochodowy

Getin Bank już od dawna znany jest z tego, że potrafi przygotować ofertę odpowiadającą zmieniającym się potrzebom jego klientów. Nie powinno zatem zaskakiwać nas to, że również oferowany przez tę instytucję kredyt samochodowy zbiera opinie rozwiązania naprawdę wartościowego.

[php]readfile (‚http://online.banki-kredyty.pl/d/export/offer_table.php?params=distributor,375,type,8,o,v,encoding,utf8,offerer,42,new_window,1’, true);[/php]

Kredyt samochodowy Getin Bank wyróżnia się już choćby z uwagi na uproszczoną procedurę jego przyznawania przyczyniającą się do tego, że korzystać mogą z niego również te osoby, dla których czas jest czymś bezcennym. Co więcej, osoby ubiegające się o wsparcie finansowe mogę liczyć na szybką decyzję o przyznaniu kredytu, dzięki której są w stanie zdecydować się na zakup samochodu nawet wówczas, gdy decyzja w tej sprawie musi być podejmowana błyskawicznie.

O ograniczeniach nie ma mowy i wówczas, gdy w grę wchodzi sam wybór samochodu, kredyt przyznawany przez Getin Bank można bowiem przeznaczyć tak na zakup auta nowego, jak i samochodu używanego – wysokość raty kredytu można wyliczyć poprzez kalkulator kredytu samochodowego – wystarczy podać parametry kredytu. Co ważne, możliwe jest również wejście w posiadanie pojazdu mało typowego, pracownicy banku wychodzą bowiem z założenia, że prawo do podjęcia tak ważnej decyzji ma klient, a nie oni.

Mówiąc o atutach kredytu samochodowego Getin Bank wypada podkreślić i to, że zawsze można wydłużyć czas jego spłaty, jest to zatem idealny kredyt na trudne czasy.

3 komentarze

 1. wojtass pisze:

  Witam.

  Zamierzam kupić samochód z autohandlu, proponowali mi tak kredyt samochodowy Getin Bank.

  Jakie opinie macie o tym banku i warunkach kredytu?

  • marek pisze:

   Tragedia RRSO 22%, raty stałe tak skalkulowane że nie opłaca się spłacać wcześniej bo na początku są najwyższe odsetki. Przy kredycie na 15000 opłaty wstępne 2000 co daje 17000 a po czterech latach bo na tyle wziąłem 26000. Omijaj szerokim łukiem

 2. admin pisze:

  Opinie są różne jednie chwala ten bank inni przeklinaja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *