Santander Consumer Bank Kredyt Samochodowy

Santander Consumer Bank znany jest z rozwiązań pozwalających jego klientom na realizację marzeń. Atrakcyjne warunki ich przyznawania charakteryzują między innymi kredyty gotówkowe polecane przez tą hiszpańską firmę, kredyt samochodowy Santander Consumer Bank tylko potwierdza więc wspomnianą regułę.

[php]readfile (‚http://online.banki-kredyty.pl/d/export/offer_table.php?params=distributor,375,type,8,o,v,encoding,utf8,offerer,10,new_window,1’, true);[/php]

Pozytywne opinie wygłaszane na temat tego kredytu są przede wszystkim wyrazem uznania dla typowej dla niego elastyczności. Klienci Santander Consumer Bank mogą kupować przecież za pośrednictwem hiszpańskiego banku zarówno pojazdy nowe, jak i używane, znaczenia nie ma przy tym to, czy są to samochody kupowane w Polsce, czy też sprowadzane z zagranicy. Rat ę kredytu można wyliczyć stosując nasz kalkulator kredytu samochodowego.

Bank nie uzależnia swojej pomocy i od tego, czy samochód został zakupiony u dealera, klient może więc bez problemu skorzystać również z oferty przygotowanej przez komis, a nawet przez osobę fizyczną. Na wsparcie mogą liczyć nawet te osoby, które nie dysponują wkładem własnym, każdemu kredytobiorcy przysługuje przy tym prawo do samodzielnego wyboru liczby spłacanych rat. Może być ich nawet 96, każdy klient może jednak zdecydować o wcześniejszej spłacie kredytu. Sam bank oferuje przy tym atrakcyjne oprocentowanie i liczne promocje obniżające wysokość zobowiązań nakładanych na jego klientów.

2 komentarze

 1. scb pisze:

  Witam.

  Zastanawiam się nad kredytem samochodowym w Santanderze, rata wychodzi najniższa ze wszystkich banków.

  Czy nie ma w tej ofercie żadnych haczyków?

  Jakie są wasze Opinie?

  • rotten pisze:

   Oczywiście, że są! Przede wszystkim jedna aczkolwiek dla niektórych trzeba to napisać dużymi literami. A konkretnie wszystko jest fajnie do momentu, kiedy spóźnisz się w ciągu spłaty kredytu choćby o kilka dni. Wówczas masz literalnie przesrane. Jak nie wierzysz to poczytaj opinie innych. Cya.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *